Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
