Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد
