Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Channel
sv: Kanal

en: Services
sv: Tjänster

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.
