Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur
