Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Options
ar: الخيارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه
