Slack RTM (8.x-1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi
