Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Options
es: Opciones

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Channel
es: Canal

en: Services
es: Servicios

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
