Slack RTM (8.x-1.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: View
fr: Voir

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: Channel
fr: Canal

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de @operation avec pour arguments : @args

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.
