Slick Carousel (3.0.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Group
ur: گروپ

en: List
ur: فہرست

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
