Slick Carousel (3.0.3) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Group
bg: Група

en: List
bg: Списък

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Right
bg: Дясно
