Slick Carousel (3.0.3) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: List
mn: Жагсаалт

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
