Slick Carousel (3.0.5) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Group
jv: Grup

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Options
jv: Opsi

en: Vertical
jv: Vertikal

en: All
jv: Kabèh

en: Rows
jv: Baris

en: Randomize
jv: Diacak

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Fade
jv: Bureng

en: Overlay
jv: Ngambang
