Slick Carousel (3.0.7) - en to ms translation catalogue (21 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Group
ms: Kumpulan

en: List
ms: Senarai

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Top
ms: Atas

en: Options
ms: Opsyen

en: Vertical
ms: Menegak

en: All
ms: Semua

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Randomize
ms: Rawakkan

en: Left
ms: Kiri

en: Right
ms: Kanan

en: Overlay
ms: Tindihan atas
