Slick Carousel (3.0.4) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
