Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Group
az: Qrup

en: List
az: Siyahı

en: Yes
az: Bəli

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Options
az: Seçimlər

en: Vertical
az: Şaquli

en: Fields
az: Sahələr

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Rows
az: Sıralar

en: Cache
az: Keş

en: Randomize
az: Random

en: Caption
az: Başlıq

en: Duplicate
az: Dublikat

en: No caching
az: Keşləmə yoxdur

en: Grid
az: Cədvəl

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: About
az: Haqqında

en: Permanent
az: Daimi

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Use AJAX
az: AJAX istifadə edin
