Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
