Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: List
ca: Llistat

en: Yes
ca: Sí

en: all
ca: tot

en: Edit
ca: Edita

en: Test
ca: Prova

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Main
ca: Principal

en: Layout
ca: Disposició

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: Fields
ca: Camps

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Rows
ca: Files

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: Caption
ca: Subtítol

en: Duplicate
ca: Duplica

en: No caching
ca: No emmagatzemar en memòria cau

en: RTL
ca: RTL (de dreta a esquerra)

en: Grid
ca: Graella

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Skin
ca: Aparença

en: About
ca: Detalls

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: Uses
ca: Usos

en: Use AJAX
ca: Usa AJAX

en: Image linked to content
ca: Imatge enllaçada al contingut

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Responsive image
ca: Imatge responsiva

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Responsive image style
ca: Estil d'imatge responsiva
