Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (38 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: List
da: Vis

en: Yes
da: Ja

en: all
da: alle

en: Edit
da: Redigér

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Main
da: Primær

en: Configure
da: Konfigurér

en: Options
da: Valg

en: Vertical
da: Vertikal

en: Fields
da: Felter

en: Rows
da: Rækker

en: Randomize
da: Tilfældigt

en: Caption
da: Undertekst

en: Duplicate
da: Duplikér

en: No caching
da: Ingen caching

en: Grid
da: Gitter

en: Overlay
da: Overlejring

en: About
da: Om

en: Speed
da: Hastighed

en: Infinite
da: Uendelig

en: Uses
da: Bruger

en: Arrows
da: Pile

en: Use AJAX
da: Brug AJAX

en: Image linked to content
da: Billede som linker til indhold

en: Image style
da: Billedformat

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Responsive image
da: Responsivt billede

en: Responsive
da: Responsivt

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
da: Rekursiv rendering opdaget under rendering af entity @entity_type @entity_id. Afbryder rendering.

en: Responsive image style
da: Responsivt billedformat
