Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Group
et: Grupp

en: List
et: Nimekiri

en: Yes
et: Jah

en: all
et: kõik

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Layout
et: Paigutus

en: Configure
et: Seadistus

en: Options
et: Valikud

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Fields
et: Väljad

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Rows
et: Ridu

en: Cache
et: Vahemälu

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Caption
et: Pealkiri

en: Duplicate
et: Paljunda

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Grid
et: Ruudustik

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Skin
et: Kujundus

en: Overlay
et: Ülekate

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: About
et: Programmist

en: Permanent
et: Alaline

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Uses
et: Kasutab

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Image linked to content
et: Sisuga lingitud pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Breakpoint
et: Murdepunkt
