Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: List
hu: Lista

en: Yes
hu: Igen

en: all
hu: mind

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Test
hu: Teszt

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Main
hu: Fő

en: Layout
hu: Elrendezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Fields
hu: Mezők

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Rows
hu: Sorok

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Fade
hu: Áttünés

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: No caching
hu: Nincs gyorsítótárazás

en: Grid
hu: Rács

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Skin
hu: Smink

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: About
hu: Leírás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Draggable
hu: Húzható

en: Infinite
hu: Végtelen

en: Permanent
hu: Állandó

en: Uses
hu: Használat

en: Thumbnail hover
hu: Bélyegkép fölévitel

en: Use AJAX
hu: Ajax használata

en: Image linked to content
hu: Tartalomhoz rendelt kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: Classic
hu: Klasszikus

en: Dots
hu: Pontok

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Full screen
hu: Teljes képernyő

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type @entity_id. Aborting rendering.
hu: @entity_type típusú @entity_id entitás megjelenítése megszakítva, mert az önmagára visszaható (rekurzív).

en: Responsive image style
hu: Alkalmazkodó képstílus

en: Slick carousel
hu: Slick Carousel
