Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: List
hy: Ցանկ

en: Yes
hy: Այո

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Rows
hy: Տողեր

en: Cache
hy: Քեշ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
