Slick Carousel (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: List
te: జాబితా

en: Yes
te: అవును

en: all
te: అన్నీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Rows
te: వరుసలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు

en: View mode
te: వీక్షణ పద్ధతి
