Slick Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (37 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Group
el: Ομάδα

en: List
el: Λίστα

en: Yes
el: Ναι

en: all
el: όλα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Options
el: Επιλογές

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Fields
el: Πεδία

en: Thumbnail
el: Μικρογραφία

en: Rows
el: Γραμμές

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Randomize
el: Τυχαία

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Skin
el: Θέμα

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: About
el: Περί

en: Permanent
el: Μόνιμο

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Use AJAX
el: Χρήση AJAX

en: Image linked to content
el: Εικόνα που παραπέμπει στην ύλη

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: View mode
el: Τρόπος προβολής

en: Breakpoint
el: Σημείο διακοπής
