Slick Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Yes
eo: Jes

en: Edit
eo: Redaktu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Fields
eo: Kampoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Image style
eo: Bilda stilo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
