Slick Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: List
gl: Lista

en: Yes
gl: Si

en: all
gl: todos

en: Edit
gl: Editar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: Fields
gl: Campos

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Rows
gl: Filas

en: Cache
gl: Caché

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Caption
gl: Lenda

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Grid
gl: Grella

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Skin
gl: Tema

en: Overlay
gl: Superposición

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Permanent
gl: Permanente

en: Uses
gl: Usos

en: Use AJAX
gl: Usar AJAX

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
