Slick Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Group
be: Група

en: List
be: Спіс

en: Yes
be: Так

en: all
be: усе(ё)

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Main
be: Галоўнае

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Options
be: Налады

en: Fields
be: Палі

en: Rows
be: Радкі

en: Cache
be: Кэш

en: Randomize
be: Выбар выпадковага параметра

en: Caption
be: Загаловак

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Grid
be: Сетка

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
