Slick Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (33 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Group
bo: ཁག

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Yes
bo: ཡིན

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Grid
bo: དྲ་མིག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
