Slick Carousel (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Yes
cy: Ie

en: Edit
cy: Golygu

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Default
cy: Diofyn

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Fields
cy: Meysydd

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Permanent
cy: Parhaol

en: Image style
cy: Arddull delwedd
