Slick Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (36 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Group
lv: Grupa

en: List
lv: Saraksts

en: Yes
lv: Jā

en: all
lv: visi

en: Edit
lv: Labot

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Options
lv: Iespējas

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Fields
lv: Lauki

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Rows
lv: Rindas

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: No caching
lv: Bez kešošanas

en: Grid
lv: Režģis

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: About
lv: Par

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Uses
lv: Lieto

en: Image style
lv: Attēla stils

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls

en: Responsive
lv: Responsīvs
