Slick Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (41 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Group
sv: Grupp

en: List
sv: Lista

en: Yes
sv: Ja

en: all
sv: alla

en: Edit
sv: Redigera

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Main
sv: Huvudinställningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Options
sv: Alternativ

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Fields
sv: Fält

en: Thumbnail
sv: Miniatyr

en: Rows
sv: Rader

en: Randomize
sv: Slumpa

en: Caption
sv: Bildtext

en: Fade
sv: Tona

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: No caching
sv: Ingen caching

en: Grid
sv: Rutnät

en: Skin
sv: Skal

en: Overlay
sv: Lager

en: About
sv: Om

en: Speed
sv: Hastighet

en: Uses
sv: Använder

en: Aspect ratio
sv: Bildförhållande

en: Image linked to content
sv: Bild länkad till innehåll

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Alt
sv: Alternativ

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Responsive image
sv: Responsiv bild

en: Responsive
sv: Följsam

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt

en: Breakpoints
sv: Brytpunkter
