Slick Carousel (8.x-1.0-alpha5) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Yes
th: ใช่

en: all
th: ทั้งหมด

en: Edit
th: แก้ไข

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Rows
th: แถว

en: Duplicate
th: การทำซ้ำ

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Permanent
th: ถาวร

en: Uses
th: ใช้

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: View mode
th: โหมดของวิว

en: Breakpoint
th: เบรกพอยต์
