Slick Carousel (8.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Group
af: Groep

en: List
af: Lys

en: all
af: alle

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Configure
af: Verstel

en: Options
af: Opsies
