Slick Carousel (8.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Group
am: ቡድን

en: List
am: ዝርዝር

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Configure
am: ውቀር

en: Vertical
am: አቀብ

en: Rows
am: ረድፎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
