Slick Carousel (8.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Thumbnail
sr: Умањени приказ

en: Rows
sr: Редови

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
