Slick Carousel (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: List
ka: სია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Top
ka: ზედა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: All
ka: ყველა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
