Slick Carousel (8.x-1.0-beta4) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: All
ug: ھەممە

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
