Slick Carousel (8.x-1.0-beta6) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Group
eu: Taldea

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Vertical
eu: Bertikal

en: All
eu: Guztiak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Rows
eu: Lerroak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Installed
eu: Instalatuta

en: Speed
eu: Abiadura
