Slick Carousel (8.x-1.0-rc3) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Group
km: ក្រុម

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Randomize
km: ធ្វើ​ដោយ​ព្រាវ​ៗ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
