Slick Carousel (8.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Group
mg: Vondrona

en: List
mg: Lisitra

en: - None -
mg: - Tsy misy -
