Slick Carousel (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: List
he: רשימה

en: Yes
he: כן

en: all
he: הכל

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Layout
he: פריסה

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: Vertical
he: אנכי

en: Fields
he: שדות

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Rows
he: שורות

en: Cache
he: מטמון

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Duplicate
he: שכפול

en: No caching
he: אין התאמה

en: Grid
he: רשת

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: About
he: אודות

en: Permanent
he: קבוע

en: Uses
he: שימושים

en: Use AJAX
he: שימוש ב-AJAX

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: View mode
he: מצב תצוגה
