Slick Carousel (8.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Configure
kk: Баптау

en: All
kk: Барлық

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
