Slick Carousel (8.x-2.0-rc2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Group
mr: समुह

en: List
mr: यादी

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Main
mr: मुख्य

en: ID
mr: आय डी

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व
