Slick Carousel (8.x-2.0-rc4) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Group
gu: સમૂહ

en: List
gu: સૂચિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Vertical
gu: ઊભું

en: All
gu: બધા

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Rows
gu: હરોળો

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
