Slick Carousel (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (22 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Group
sl: Skupina

en: List
sl: Seznam

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Configure
sl: Nastavi

en: Options
sl: Možnosti

en: Vertical
sl: Navpično

en: All
sl: Vsi

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Rows
sl: Vrste

en: Installed
sl: Nameščeno

en: Overlay
sl: Prekrivalo
