Slick Carousel (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: All
sq: Të gjitha

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar
