Slick Carousel (8.x-2.10-beta1) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Group
ps: ګروپ

en: List
ps: لړ

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: All
ps: ټول

en: Rows
ps: کتارونه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
