Slick Carousel (8.x-2.10-rc2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Group
bs: Grupa

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Rows
bs: Redova
