Slick Carousel (8.x-2.10-rc2) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Group
fi: Ryhmä

en: List
fi: Lista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Main
fi: Pää

en: Options
fi: Valinnat

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: All
fi: Kaikki

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Rows
fi: Rivejä

en: Randomize
fi: Satunnaista

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Fade
fi: Himmennä

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Overlay
fi: Päällys

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Speed
fi: Nopeus

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Library
fi: Kirjasto

en: override
fi: ohita

en: Use field template
fi: Käytä kenttäpohjaa

en: Responsive settings
fi: Reagointiasetukset

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta
