Slick Carousel (8.x-2.10-rc3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: List
ta: பட்டியல்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்
