Slick Carousel (8.x-2.10-rc4) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Group
ast: Grupu

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Rows
ast: Fileres

en: Randomize
ast: Al debalu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
